Легальна робота за кордоном

Кадрова агенція "Варіант" займається пошуком роботи і офіційним працевлаштуванням полтавців та мешканців інших населених пунктів України в європейських країнах. Основним напрямком сьогодні є Польща. Бажаючих отримати гідну роботу із хорошою оплатою будуть супроводжувати на всіх етапах наші співробітники.

Консультации

Співпраця починається з консультації у Полтаві ► підбираємо з вами підходящу вакансію ► висилаєте документи, вносите оплату, укладаємо договір ► замовляємо запрошення, оформлюємо страховку ► записуємо в візовий центр, відправляємо документи ► отримуєте візу, визначаємо день від’їзду.

Робота надається на основі договору з роботодавцем. Наша агенція має всі необхідні дозволи та ліцензії на проведення посередницької діяльності.

Допомога агентства бажаючим отримати роботу за кордоном

Під контролем наших фахівців здобувач складе своє резюме, отримає свіжу інформацію про наявні вакансії за кордоном. Менеджери проведуть консультацію з польського трудового законодавства, розмістять резюме на потрібних ресурсах, допоможуть підготуватися до співбесіди у роботодавця.

Помощи агентства желающим получить работу за границей
Помощь зарубежным работодателям

Допомога зарубіжним роботодавцям

Проведемо професійний моніторинг трудових ресурсів, підберемо відповідні кадри, підтвердимо рекомендації з попередніх місць роботи.

Надамо допомогу при оформленні запрошення, страховки та інших документів, необхідних для в'їзду за кордон.

☎ 095 750 6665

Підготовка документів на оформлення робочої візи

Документы необходимые для оформления

Документи необхідні для оформлення

Здобувачеві необхідно надати внутрішній і закордонний український паспорт. Страховий поліс оформлюємо в офісі.

Срок оформления на работу

Термін оформлення

Здобувач може приступити до роботи протягом 1-7 днів після оформлення документів, якщо має на руках відкриту візу або біометричний паспорт. В іншому випадку доведеться почекати 1-2 місяці.

Стоимость услуги трудоустройства

Вартість послуги працевлаштування

Є можливість оплачувати оформлення документів дистанційно.

Наши гарантии

Наші гарантії

Ми гарантуємо працевлаштування при оформленні всіх документів. Якщо обраний варіант не підійшов, то ми підшукаємо іншу роботу.

Відгуки про роботу в Польщі

Відгуки мешканців Полтави та Полтавської області

Пропозиції про вакансії в країнах Європи. Питання міграційної політики. Європейський ринок праці. Соціальне та трудове право. Величезний вибір спеціальностей, щоденне оновлення списку вакансій.

Робота для жителів Полтави в Європі

Звернувшись в агентство з працевлаштування «Варіант» ви ознайомитеся з інформацією щодо робочих місць, дізнаєтеся особливості укладення трудового договору. Полтавці, відвідавши офіційний ресурс біржі з працевлаштування можуть вибрати для себе найбільш підходящі варіанти роботи за кордоном.

Вже більше десяти років кадрове агентство надає кращі вакансії для громадян України, в тому числі Полтави та області, ведучи активну співпрацю з роботодавцями з Європи. Найбільш популярні такі спеціальності, як: няні, лікарі, будівельники, електрики, зварювальники, маляри, робітники. Такі спеціальності затребувані в Німеччині, Польщі, Швеції, Франції, Чехії та в інших країнах Європейського Союзу.

Кадри з України для роботи в країнах Європи

Агентство по працевлаштуванню пропонує роботу в Європі за такими спеціальностями: електрики, зварювальники по металу, за умови наявності досвіду не менше трьох років. Також надає роботу для різноробочих без знання мови і певної кваліфікації. Роботодавці з Європи пропонують різні вакансії для чоловіків та жінок, а також сімейних пар, запрошуючи працівників з Полтавського регіону та інших областей України.

Офіційне працевлаштування в країнах Євросоюзу передбачає наявність у людини паспорта. Ми пропонуємо великий перелік роботи для людей, які хочуть покращити своє матеріальне становище і досягти більшого.

Заробітна плата і затребувані спеціальності

Актуальними також є спеціальності для полтавчан у Європі, малярів, мулярів в Данії, майстрів з опоряджувальних робіт в Чехії, плиточників в Польщі, різноробочих в Європі. Заробітна плата для таких робітників у країнах Європи починається від 900 доларів на місяць.

Звичайно заробіток в Європі залежить від кваліфікації і годин. Претендент на ту чи іншу спеціальність оформляє договір, що підтверджує ліцензійну діяльність кадрового агентства.

Корисні відомості для жителів Полтави, бажаючих поїхати на роботу в Польщі

Зараз для українців склалася сприятлива ситуація для офіційного працевлаштування за кордоном. Польські компанії і приватні підприємці із задоволенням приймають наших громадян на постійну та тимчасову роботу. Українці змогли показати себе з кращого боку і вважаються сьогодні в Польщі добрими і працьовитими людьми. Цьому сприяють наші найкращі якості:

 • Висока відповідальність;
 • Акуратність;
 • Працьовитість.

Незважаючи на швидкий розвиток польської економіки, громадяни цієї країни дуже часто залишають батьківщину в пошуках кращої долі і відправляються в інші держави. Вивільнені робочі місця успішно займають наші громадяни.

Переваги працевлаштування в Польщі:

 • Наші країни мають спільний кордон і знаходяться в одній кліматичній зоні;
 • Українцям не складно вивчити місцеву мову через його схожості;
 • Польське посольство видає національні візи, які допускають роботу протягом 6 місяців;
 • З Польщею хороше транспортне сполучення. З Полтави є прямі автобусні рейси;
 • Мешканці нашого міста отримують у Польщі офіційний статус і можуть працювати легально;
 • Для українців польська культура зрозуміла і прийнятна;
 • Заробітна плата відповідає європейському рівню;
 • Багато українські дипломи і права дійсні в Польщі;
 • Для роботи в країні не потрібно збирати багато документів;
 • В Україні є філії польських фінансових структур, тому не буде проблем з отриманням і зберіганням зароблених коштів;
 • Страховий поліс допоможе покрити витрати в разі хвороби.

Робота чоловікам

Офіційне працевлаштування за кордоном можливе на наявні в країні вакансії. Деякі з них вимагають певних професійних знань та досвіду. Сьогодні особливо актуальні пропозиції працювати водіями автотранспортних засобів та спеціальної техніки, сантехніки, електриками, збирачами пластикових вікон і дверей, офіціантами, кухарями.

Є безліч пропозицій будівельних спеціальностей. Крім того, завжди можна підібрати некваліфіковану роботу, наприклад, влаштуватися двірником, вантажником, фасувальником.

Робота жінкам

Для представниць слабкої статі в Польщі є можливості влаштуватися на кваліфіковану або некваліфіковану роботу. Деякі вакансії вимагають достатнє знання польської і опціонально англійської мови, наприклад, посади продавців, касирів або покоївок. Крім того, є ряд вакансій, де не обов’язково володіння польською мовою. Дуже популярні пропозиції роботи швачок і доглядальницям для літніх або хворих людей.

Існують варіанти з наданням працівнику житла і навіть харчування. В інших випадках доводиться оплачувати все самостійно. На щастя, можна підібрати недорогий варіант, наприклад, житло за$ 100 в місяць. В середньому українці можуть заробляти за місяць у Польщі 600-2000$. Точна сума залежить від роботодавця, виду діяльності та графіка.

Сезонна робота за кордоном

Є велика кількість вакансій, де потрібні сезонні робітники, наприклад, прибиральники врожаю і помічники фермера. Робота добре оплачується, але прив’язана до пори року.

Особливості працевлаштування за кордоном

Робоча віза, яка видається в консульстві, має обмежений термін дії – 6 місяців. Після цього її можна продовжити. Влаштуватися на роботу можна через спеціальне агентство або безпосередньо. Після отримання запрошення потрібно підготувати всі необхідні документи.

Віза оформляється під запрошення на роботу від конкретного роботодавця. Його можна потім змінити, але вже перебуваючи в Польщі. Перетин кордону за запрошення і влаштування на роботу відразу в іншого роботодавця вважається порушенням закону.

Офіційне працевлаштування стане першим кроком по шляху отримання ВНЖ. Для цього претенденти з України зобов’язані офіційно працювати в країні не менше 2-5 років.